Aktuality

Vydané maso:
2023
4. května - vydáno
17. května - vydáno

23. května - vydáno

1. června -
plno (jednotlivé kousky jsou postupně přidávány do samoobslužné lednice ve Sledovicích)
8. června - vydáno
konec června - z rodinných důvodů přesunuto na 6. července - vydáno
20. července - vydáno
4. srpna - vydáno
17. srpna - vydáno
12. září - vydáno
13. září - vydáno
26. září - vydáno
18. října - vydáno
19. října - vydáno
8. listopadu - vydáno
 9. listopadu - vydáno

20. listopadu - vydáno21. listopadu - vydáno
22. listopadu (bonusový termín, abychom před Vánoci stihli zazásobit všechny naše zákazníky) - vydáno
4.12. - vydáno

5.12. - vydáno

2024

15.1. - vydáno
16.1. - vydáno
12.2.- vydáno
13.2. - vydáno
4.3. - vydáno
5.3. - vydáno
6.3. - vydáno
2.4. - vydáno
3.4. - vydáno
22.4. - vydáno
23.4. - vydáno
13.5. - vydáno
14.5. - vydáno
15.5. - vydáno
 

15.7. 2022 Vyprodáno, děkujeme! Objednávky na srpnový výdej masa již běží
  
14.7. - 15.7. Bourání a prodej masa

6.7. Porážka mladých býků

30.6. Přijímáme objednávky na další termín

30.6. - 2.7. Bourání a prodej masa (Vyprodáno, prodej ukončen)

22.6.2022 První poražený býk doma, na naší domácí porážce

21.6.2022 Schválení porážky

2.6.2022 Kolaudace porážky

Maso

Všichni už se nemůžeme dočkat, až konečně spustíme novinku - prodej kvalitního, vyzrálého, hovězího masa, slibující doslova gurmánský zážitek. V předešlých letech jsme vychytávali nedostatky a vše se postupně naučili na domácích porážkách. Máme nespočet nadšených recenzí od přátel a známých a už se nemůžeme dočkat, až budeme moci maso nabídnout i Vám. Pokud to nechcete propásnout, sledujte nás na facebooku nebo instagramu, kde se dozvíte o spuštění prodeje.

Aktuálně: Od 17.prosince máme zkolaudovanou bourárnu. Nyní intenzivně pracujeme na výstavbě domácích jatek a řešíme vše, co je k odstartování prodeje potřeba. Chtěli bychom se moc omluvit všem, kteří se už těšili na maso. Původně jsme mysleli, že po zkolaudování bourárny, budeme vozit býčky na jatka a následně maso po vyzrání bourat u nás do doby, než postavíme porážku. Doma jsme se ale jednoznačně shodli na tom, že to takto nechceme, jelikož to zcela popírá hlavní důvod, kvůli kterému jsme se do celé akce pustili. Tedy zamezení nakládce, přepravě a porážce býčků na cizích jatkách. Těch důvodů je několik, ale o tom jindy. Tento krok je pro nás ekonomicky nevýhodný, jelikož již od poloviny loňského roku platíme splátky úvěru na bourárnu v plné výši, nicméně pevně věříme, že se nám to vrátí a chceme od začátku jet na 200 % tak, jak jste u nás zvyklí.

Poukazy

Informace pro výherce

Srdečně Vám gratulujeme k výhře a doufáme, že jste si ples užili.

Co se týká uplatnění poukazu, probíhá to tak, že nás kontaktujete a my vám vhodíme do mlékomatu příslušný kredit k okamžitému načerpání mléka a poradíme s čepováním. Ideální doba je každý den navečer, kdy uklízíme a jsme na místě, cca 16:00 - 19:00 hod. Vzhledem k tomu, že je to různé, určitě předem zavolejte (736 134 262), ať o vás víme. Rovněž se můžeme domluvit na kteroukoliv denní dobu dle Vaší potřeby, vydáváme tak mléko také běžně. V případě, že na kohokoliv z nás narazíte na statku náhodně, stačí říct, že máte poukaz s sebou, všichni Vám mléko rádi vydáme.

S sebou potřebujete pouze nádoby na mléko (například pet láhve).

Informace pro zájemce

Pokud pořádáte ples či jinou akci a máte zájem o poukazy, dejte, prosím vědět alespoň tři dny předem
Poukazy není možné zakoupit jako dárek, poskytujeme je pouze jako dary.

Čarodějnice na statku

Srdečně zveme všechny malé i velké na akci "Čarodějnice na statku". Čeká na Vás 31 čarodějnic, které pro Vás mají připravené hádanky, vtipy, básničky, jazykolamy, úkoly a povídání o zvířátkách a statku. Statek je otevřený celý den od 11ti hodin a prohlídka je koncipovaná tak, že si vše projdete sami. Vstupné je pouze libovolný odběr mléka z mlékomatu. 

Věříme, že si prohlídku užijete, zábava bude určitě i samotné hledání čarodějnic. 

Rozmístění - všechny čarodějnice jsou rozmístěné ve spodní části statku a ve stáji s dojnicemi - 6 jich je u mlékomatu, 2 u malých telátek (přístřešek s modrými boudami), dvojčata na stáji, 2 velké ve stáji a 18 v teletníku (z čela u telátek, ale i z obou boků, kolem jednoho budete přijíždět, ale pozor 3 jsou ještě schované na protější straně teletníku u plotu, u černé roury, ty jediné nejsou vidět hned).

Parkování přímo na místě před mlékomatem.

Budeme se těšit na všechny návštěvníky.

Patákovi spolu s Babou Jagou, Drahomírkou, Roselou, Plavovláskou Nosatou, dvojčaty Hátou a Mátou, Krepičkou, Phenelopou Basketvilskou, Magi, Bětulí, Laudoníí, Albertem Finštajnem a spoustou dalších.

Akce bude trvat dle zájmu, do odvolání tady na stránce.

V případě dotazů, volejte kdykoliv, 736 134 262

S sebou potřebujete jen pet láhve/kyblíky na mléko a drobné mince do automatu. Loni byla tato akce velmi úspěšná a drží nám dosavadní rekord v odběru mléka návštěvníky. Letos je prohlídka ještě propracovanější a my tajně doufáme, že loňský rok trumfneme. Pokud se Vám bude akce líbit, můžete nám k tomu pomoci a vyzbrojit se na palačinky, krupicovou kaši, koktejl, kávičku, pečení, atd. kvalitní surovinou. Čerstvým mlékem ze statku zabodujete také u rodiny, známých i domácích mazlíčků.