Hovězí prémiové kvality, maso dotažené k nejlepšímu od začátku do konce. Maso pro ty, jež nechtějí kompromisy. Takové je naše hovězí. Pojďte to vyzkoušet.

Níže na e-shopu běží objednávky 
 na velikonoční 
 výdej: 

13.4.-15.4.
Objednávka je platná, pokud obdržíte potvrzující e-mail. Pokud nepřijde, zavolejte, prosím. 


Objednávky na 23.-25.3. jsou již uzavřeny. Nějaké kousky si necháváme k volnému prodeji.


Info k nejbližšímu výdeji. 
Objednávky obsahující EKO tašky: čtvrtek, 23.3. 12:00 - 16:00 hod.
Tašky mají přednostní výdej, jelikož se jedná o nebalené maso, abyste si je mohli hned zpracovat. Pokud ale preferujete následující termíny, vůbec nevadí, jen maso trošku pustí šťávu.
 
Kdo má objednané jen vakuované maso (jednotlivé kusovky, bez 10 kg tašky), prosíme o vyzvednutí tyto dny:
Pátek, 24.3. 13:00 - 15:30 hod.
Sobota, 25.3. 14:00 - 16:00 hod.

Všechny tři dny je také volný prodej z krámku bez objednání.

Vítáme první zákazníky v našem e-shopu. Nakonec nám to trvalo déle, než jsme čekali (více info v příspěvcích na facebooku), ale chtěli jsme mít vše dotažené do posledního puntíku, Vám nabídnout 100 % kvalitu, jak jste u nás zvyklý a zvířatům tu nejlepší péči od začátku do konce. Nyní můžeme s jistotou říci, že lépe už to nejde. Naším dlouhodobým snem nebylo totiž prodávat maso (mohli jsme bez omezení již od prosince loňského roku). Naším cílem bylo moci naše zvířata porážet doma, pod dohledem, zamezit nakládce, transportu, porážení na cizích jatkách, s cizími lidmi a prodávat tak skutečně to nejlepší maso. Sen se stal skutečností... A Vy jste u toho.
Před první objednávkou doporučujeme přečíst stránku o mase a obchodní podmínky. 

Pozn. E-shop je moje první, zkušební verze. Pokud něco nebude správně fungovat, nebudete si vědět rady, volejte kdykoliv. Lucie, 736 134 262.